• Het was een vroege uitwedstrijd bij SVI in Zwolle Zuid en de ploeg had er zin in. Er werd veel overgespeeld, fanatiek verdedigd en gecontroleerd aangevallen. Waar SVI in de eerste helft echter relatief makkelijk scoorde, wilde de bal er voor SV Zwolle niet in. Er werd gerust met 6-1 in het voordeel van de thuisploeg.

    In de tweede helft kwam SVI nauwelijks van de eigen helft af. Maar voor SV leek de bal er weer niet in te willen. Ze vlogen rakelings over en naast, of de paal of keeper stonden in de weg. Uiteindelijk wist SV nog twee keer het net te vinden. Met slechts 1 tegengoal in de tweede helft bepaalde dat de eindstand op 7-3, maar met een beetje fortuin had het gemakkelijk 5-5 (of beter) kunnen zijn. Het was hoe dan ook de eerste helft die dit seizoen als het ware 'gewonnen' werd.