• SV Zwolle kreeg zondagmiddag bezoek van de Top 2000 Stembus. Radiopresentatoren Frank van 't Hof en Wouter van der Goes waren aanwezig tijdens het duel van het eerste duel met Broekland.

    De grote stembus van de Top 2000 arriveerde rond de klok van kwart voor drie op Sportpark Marslanden. De dj's werden ontvangen door bestuursleden Ramon Vermeulen en Eric Assen. Daarnaast werden Van 't Hof en Van der Goes ook geïnterviewd door RTV Zwolle FM.

    De dj's van NPO Radio 2 voegden zich daarna tijdens de uitzending bij het publiek op de tribune, om te vragen welke plaat er in de TOP 2000 moet staan dit jaar. Jasper Lentz, Carlijn Konkelaar en Ronald Oostingh kwamen aan het woord. Beluister hieronder de reportage op NPO Radio 2 terug.

    Top 2000 Stembus op bezoek bij SV Zwolle Top 2000 Stembus op bezoek bij SV Zwolle 1 Top 2000 Stembus op bezoek bij SV Zwolle 2 Top 2000 Stembus op bezoek bij SV Zwolle 3 Top 2000 Stembus op bezoek bij SV Zwolle 4 Top 2000 Stembus op bezoek bij SV Zwolle 5 Top 2000 Stembus op bezoek bij SV Zwolle 6