• SV Zwolle VR1 VE zaterdag speeldag vrouw

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Boogaart, Valery van denOverige stafTeammanager
    Bouwmeester, SabineOverige stafTeammanager
    Horst, Simone van derOverige stafTeammanager
    Kuiper, RubenOverige stafTeammanager
    Lentz, JasperOverige stafTeammanager
    Passelima, LesleyOverige stafTeammanager
    Vermeulen, RamonOverige stafTeammanager
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 15:00Go Ahead Kampen VR1 - SV Zwolle VR1SportparkCellesbroek-Middenwetering
    9 okt. 14:30SV Zwolle VR1 - Nieuwleusen SV VR2Sportpark De Marslanden
    23 okt. 10:30EDON VR1 - SV Zwolle VR1Sportpark Edon
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 sep.UKKIE - -0 - 0
    18 sep.Gramsbergen VR2 - SV Zwolle VR11 - 4
  • Poulestanden SV Zwolle VR1 (216 Vrouwen Zaterdag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF VR1110010283
    2Go Ahead Kampen VR111008353
    3IJVV VR211004133
    4WHC VR111002113
    5SEH VR100000000
    6SJO JCHW VR100000000
    7SV Zwolle VR100000000
    8Nieuwleusen SV VR2100112-10
    9VSCO '61 VR1100114-30
    10Wijhe '92 VR1100138-50
    11EDON VR11001210-80

    Poulestanden SV Zwolle VR1 (B2600 Vrouwen beker zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SV Zwolle VR13300131129
    2HHC Hardenberg VR431115144
    3Gramsbergen VR231115504
    4SSA DVC Dedemsvaart VR23003117-160
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Binnendijk, HelmaTeamspeler
    Binnendijk, JenineTeamspeler
    Boogaart, Valery van denTeamspeler
    Bouwmeester, SabineTeamspeler
    Duizendstra, GerdieTeamspeler
    Hana, FayaTeamspeler
    Jansen, VeraTeamspeler
    Kamphof, WendyTeamspeler
    Maljers, AnkeTeamspeler
    Mostert, AnneliekeTeamspeler
    Motzkus, AshleyTeamspeler
    Riet, Sara van deTeamspeler
    Schulte, DeniseTeamspeler
    Timmer-Scholten, AniekTeamspeler
    Westert, HenrikeTeamspeler
    Westra, GeanneTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.