• De SV Zwolle Voetbal Driedaagse op 26, 27 en 28 april belooft een feestje te worden! Met zestig deelnemers wordt het de drukste driedaagse sinds het bestaan van het evenement. De organisatie heeft voor de 27e, Koningsdag, wat extra’s in petto.

    Drie dagen lang voetballen, jouw tricks en skills verbeteren, andere kinderen leren kennen en ook nog eens training van een trainer van PEC Zwolle. De SV Zwolle Voetbal Driedaagse staat ook de komende editie weer bol van, jawel, voetbal. Elke dag ontvang je een lunchpakketje met een drankje. Als klap op de vuurpijl krijg je, als je je uiterlijk 16 april hebt ingeschreven, een shirtje met je eigen naam op de achterkant.

    De tweede dag van de driedaagse, de verjaardag van onze Koning, staat in het teken van oranje. De hele dag wordt er muziek gedraaid en als de ochtendtraining erop zit is het tijd voor de Koningsspelen. SV Zwolle en daarmee de voltallige organisatie van de Voetbal Driedaagse heeft er zin in! Tot dan!

    SV Zwolle Voetbal Driedaagse op 26, 27 en 28 april