• SV Zwolle gaat de kantine zijn broodnodige facelift geven en daar hebben we jouw hulp bij nodig! Werk je in de bouw, ben je installateur, superklusser of kunje een kwast vasthouden? Meld je dan nu aan via de voetbal.nl app, Frank van Woesik (frankvanwoesik@hotmail.com), Bert-Jan Lukje (bjlukje@hotmail.com) of de intekenlijst bij de bar.

  Er zal daarna contact met je worden opgenomen. Voor een aantal belangrijke werkzaamheden zijn wij op zoek naar vakmannen,
  zoals elektriciteit, loodgieter, linoleum.

  Schrijf je nu in!
  To do-list:
  · Kantine leeghalen/voorbereiden
  · Oude bar verwijderen
  · Muren Sauzen
  · Kozijnen en deuren verven
  · Water toe- en afvoer van de bar verleggen
  · Algemene timmerwerken rondom bar en roomdividers
  · Kuil, plafond sauzen en kunstgras leggen
  · Electra en signaal voor tv’s verleggen
  · Electra en signaal voor nieuw geluidsinstallatie
  · Nieuwe (holle) muurdoorbraak voor keukenuitgifte
  · Linoleumvloer aanhelen rondom de nieuwe bar
  · Verzorgen van eten en drinken gedurende de werkzaamheden

  Iedereen is welkom en vele handen maken licht werk! Naast het leveren van een topprestatie waar je trots op kunt zijn, wordt het ook nog eens supergezellig. Het werkt natuurlijk ook voor het verdienen van je vrijwilligerspunten.

  SV Zwolle gaat verbouwen!