• SV Zwolle 5 VE zondag speeldag man

  • SV Zwolle 5

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Valkenhoef, Justin vanOverige stafTeammanager
    Vermeulen, RamonOverige stafTeammanager
    Vrij, Alex DeOverige stafTeammanager
    Zande, Mees van derOverige staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 okt. 10:00Heeten 6 - SV Zwolle 5Sportpark Heeten
    9 okt. 12:00SV Zwolle 5 - Dalfsen 5Sportpark De Marslanden
    16 okt. 11:00Vilsteren 2 - SV Zwolle 5Sportpark Molenesch
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 sep.SV Zwolle 5 - Heino 91 - 1
    24 sep.Rugby 1000-1200 trainingveld achteraan - -0 - 0
    24 sep.KANTINE zondag 1 - verantwoordelijk 0800-12300 - 0
    23 sep.Vrouw1+3 (5ploeg poule) - -0 - 0
    23 sep.ZW comp zw boys zac - -0 - 0
    23 sep.KANTINE: ZON1 - verantwoordelijk0 - 0
    18 sep.SV Zwolle 5 - Wijhe '92 62 - 3
    17 sep.rugby: kleedkamer 4 1200-1500 - -0 - 0
  • Poulestanden SV Zwolle 5 ( 7e klasse 30 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1F.C. Ommen 31100191183
    2Rohda Raalte 1211006063
    3SDOL 611005233
    4Heino 1011002023
    5Heino 910101101
    6SV Zwolle 510101101
    7Holten 900000000
    8Raalte 500000000
    9Vilsteren 2100102-20
    10Dalfsen 5100125-30
    11Heeten 6100106-60
    12Wijhe '92 71001119-180

    Poulestanden SV Zwolle 5 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 3 57 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Heino 35+1330011749
    2Hoonhorst 35+131118804
    3Wijhe '92 6311189-14
    4SV Zwolle 53003710-30
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baalen, Arnout VanTeamspeler
    Bouwhuis, RikTeamspeler
    Bulte, Menno tenTeamspeler
    Campen, Martijn vanTeamspeler
    Cromwijk, HenricTeamspeler
    Jong, Luka deTeamspeler
    Jong, Stijn deTeamspeler
    Kalker, Lex vanTeamspeler
    Klok, MikeTeamspeler
    Kroese, KevinTeamspeler
    Maijers, JoostTeamspeler
    Meindertsma, WesselTeamspeler
    Meupelenberg, MatthiasTeamspeler
    Scheper, SimonTeamspeler
    Spijkerman, NiekTeamspeler
    Valkenhoef, Justin vanTeamspeler
    Vermaning, PietTeamspeler
    Vrij, Alex DeTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Heeten 6

    VS

    SV Zwolle 5

    02 oktober 202210:00 uur
    Sportpark Heeten veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    SV Zwolle 5

    0519 Mannen Zondag reserve

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd