• Protocol sporten bij SV Zwolle

  Dinsdag 2 november is er weer een persconferentie geweest waarin het kabinet nieuwe coronamaatregelen heeft aangekondigd. Voor binnenruimtes op sportlocaties moet een CTB (een coronatoegangsbewijs) getoond worden.

  SV Zwolle heeft besloten om te controleren op het coronatoegangsbewijs. We controleren de QR-code bij het betreden van de kantine voor mensen ouder dan achttien jaar. Om de kantine te betreden moet je in het bezit zijn van een vaccinatiebewijs, een negatieve testuitslag (van de afgelopen 24 uur) of een herstelbewijs.

  De hoofdingang van de kantine is gesloten. Het hek bij de hoofdingang van het sportpark is open, we controleren de QR-code bij de kantine-ingang op de tribune.

  We hopen op ieders medewerking zodat we er weer een mooi voetbalweekend van kunnen maken.

  Bestuur SV Zwolle

  De contactpersoon van SV Zwolle voor de protocollen is Peter Rosseau, voorzitter Organisatorische Zaken, oz@svzwolle.nl. De contactpersoon voor het gebruik en de beschikbaarheid van de velden is Ramon Vermeulen, secretaris@svzwolle.nl. 

  Klik hier voor het sportprotocol van NOC*NSF.

  Klik hier voor het coronaprotocol voor verenigingen en jeugdactiviteiten van de KNVB.