Datum | Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Veld | Kleedkamer Thuis | Kleedkamer Uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
do 21-mrt. | Vergadering Sportpark Marslanden | in grote bestuurskamer | 19:00 | veld 1 | ||||
vr 22-mrt. | Menzis bestuurskamer rechts | van 0800-1700 | 08:00 | veld 1 | ||||
za 23-mrt. | Sv Zwolle jo09-1 | + 3 andere ploegen 0900-1010 | 09:00 | veld 1 A | 5R | 6 | ||
za 23-mrt. | schoonmaakploeg kantine | - | 10:00 | 1C - links kantine | ||||
za 23-mrt. | SV Zwolle MO15-1 | Go Ahead Kampen MO15-1 | 10:15 | veld 3 | 1 | 2 | ||
za 23-mrt. | SV Zwolle JO13-1JM | Be Quick '28 JO13-1 | 10:15 | veld 1 | 7 | 3 | ||
za 23-mrt. | SV Zwolle jo11-2 | Rohda Raalte (oefen) | 10:15 | veld 2 B | 5M | 4R | ||
za 23-mrt. | SV Zwolle JO15-1 | Berkum JO15-1 | 12:00 | veld 3 | 5L | 6L | ||
za 23-mrt. | SV Zwolle JO14-1 | HHC Hardenberg JO14-1 | 12:00 | veld 1 | 5R | 4 | ||
za 23-mrt. | SV Zwolle JO17-1 | Sc. Overwetering, JO17-1JM | 14:00 | veld 3 | 5 | 6 | ||
za 23-mrt. | SV Zwolle JO19-2 | IJVV JO19-4 | 14:00 | veld 1 | 7 | 3 | ||
za 23-mrt. | reservering L (vraag ramon) | - | 19:30 | veld 1 | ||||
zo 24-mrt. | SV Zwolle 2 | Wijhe '92 3 | 10:30 | veld 1 | 5 | 3 | ||
zo 24-mrt. | SV Zwolle 3 | Oranje Zwart 3 | 11:00 | veld 3 | 7 | 4 | ||
zo 24-mrt. | SV Zwolle 1 | Vilsteren 1 | 14:00 | veld 1 | 5 | 6 | ||
wo 27-mrt. | SV Zwolle 3 | DVSV 2 | 19:30 | veld 1 | ||||
za 30-mrt. | SV Zwolle JO15-1 | Stevo JO15-1 | 12:00 | veld 1 |
Datum | Thuisteam | Uitteam | Aanvang | Veld | Kleedkamer Thuis | Kleedkamer Uit | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
di 19-mrt. | Sallandia 3 | SV Zwolle 2 | 20:15 | veld 4-Sallandia hoofdveld | 2 | 3 | ||
wo 20-mrt. | ZAC JO12-3JM | SV Zwolle JO12-1JM | 18:30 | Veld 5 A | 1CD | 2CD | ||
za 23-mrt. | Berkum JO14-2 | SV Zwolle JO14-2 | 08:30 | veld 1 | ||||
za 23-mrt. | ESC JO13-4 | SV Zwolle JO13-2 | 10:15 | veld 4 | 07 | 08 | ||
za 23-mrt. | SVI MO17-1 | SV Zwolle MO17-1 | 12:30 | veld 4 | ||||
za 23-mrt. | Zwolsche Boys 6 | SV Zwolle 2 | 14:30 | Veld 3 | ||||
zo 24-mrt. | SC Balkbrug 3 | SV Zwolle 4 | 11:00 | veld 3-Balkbrug | ||||
zo 24-mrt. | Dalfsen 5 | SV Zwolle 5 | 11:30 | veld A | G | H | ||
za 30-mrt. | Sparta Nijkerk JO13-6 | SV Zwolle JO13-2 | 08:30 | veld A | ||||
za 30-mrt. | Be Quick '28 MO15-1 | SV Zwolle MO15-1 | 10:00 | veld 3 | 13 | 14 | ||
za 30-mrt. | Hatto Heim JO17-2 | SV Zwolle JO17-1 | 12:00 | veld 1 Hatto Heim | ||||
za 30-mrt. | CSV'28 MO17-2 | SV Zwolle MO17-1 | 12:45 | veld 4 | ||||
za 30-mrt. | Hoonhorst 2 | SV Zwolle 2 | 14:00 | veld 1 | ||||
ma 01-apr. | M.S.C. 3 | SV Zwolle 4 | 10:30 | veld 8 MSC | ||||
ma 01-apr. | Hoonhorst 1 | SV Zwolle 1 | 14:00 | veld 1 |