• Programma thuiswedstrijden

    DatumThuisteamUitteamAanvangVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    vr 30-sep.SV Zwolle VR18+1Berkum VR18+119:30veld 1 A
    za 01-okt.SV Zwolle JO10-3WVF JO10-609:00veld 1 B15L3L
    za 01-okt.SV Zwolle JO9-1JMSwift '64 JO9-109:00veld 1 A25M3R
    za 01-okt.SV Zwolle JO9-2JMVSW JO9-1JM09:00veld 1 A15R4L
    za 01-okt.SV Zwolle JO8-2JMDieze West JO8-1JM09:00veld 1 B27L4R
    za 01-okt.SV Zwolle JO12-1JMHeino JO12-110:15veld 1 A7R6R
    za 01-okt.SV Zwolle JO14-1JMExcelsior '31 JO14-110:15veld 27L6L
    za 01-okt.SV Zwolle JO11-1Berkum JO11-310:15veld 1 B5L3
    za 01-okt.SV Zwolle JO16-1Marienheem JO16-1JM12:00veld 15R6L
    za 01-okt.SV Zwolle 2's Heerenbroek 314:00veld 253
    za 01-okt.SV Zwolle JO19-2ZAC JO19-414:00veld 174
    zo 02-okt.SV Zwolle 3Noord Veluwe Boys 211:00veld 173
    zo 02-okt.SV Zwolle 1SV CCW '16 114:00veld 256
    wo 05-okt.Sp marslanden (grote bestuurkamer rechts)marcus20:30veld 1
    vr 07-okt.SV Zwolle vr35+1 7-7 4teamseigen toernooi (eline)19:00veld 1
    vr 07-okt.ZW comp htc/berk-19:00veld 1
    za 08-okt.SV Zwolle JO10-4SJO VCHW JO10-2JM09:00veld 1 A2
    za 08-okt.SV Zwolle JO10-3CSV '28 JO10-5JM09:00veld 1 B1
    za 08-okt.SV Zwolle JO10-2ZAC JO10-109:00veld 1 B2
    za 08-okt.SV Zwolle JO8-1JMNieuwleusen SV JO8-209:00veld 1 A1
    za 08-okt.SV Zwolle JO12-2JMBe Quick'28 JO12-3JM10:15veld 1 A
    za 08-okt.SV Zwolle JO12-3JMSJO FC Dalfsen MO12-110:15veld 1 B
    za 08-okt.Stanislaus Bierproeverijhttps://www.svzwolle.nl/bierproeverij-stanislaus-brewskovitch-op-8-oktober20:00veld 1
    zo 09-okt.SV Zwolle 2Havelte 310:00veld 1
    zo 09-okt.SV Zwolle 3ZAC 211:00veld 2
  • Programma uitwedstrijden

    DatumThuisteamUitteamAanvangVeldKleedkamer ThuisKleedkamer Uit
    za 01-okt.Hatto Heim JO8-2SV Zwolle JO8-1JM08:30veld 1 Hatto Heim B1
    za 01-okt.SDOL JO12-1SV Zwolle JO12-3JM09:00veld 1 A
    za 01-okt.SC Genemuiden MO15-1SV Zwolle MO15-109:00veld 378
    za 01-okt.Hattem JO10-1SV Zwolle JO10-209:15veld 3 Hattem A24R - (rechter kant)6R - (rechter kant)
    za 01-okt.Nieuwleusen SV JO13-1JMSV Zwolle JO13-1JM09:30veld 1
    za 01-okt.Berkum JO10-1SV Zwolle JO10-1JM09:45veld 6 A1
    za 01-okt.Berkum JO12-3SV Zwolle JO12-2JM10:00veld 4 B
    za 01-okt.Olympia'28 JO14-1SV Zwolle JO14-210:15veld 273
    za 01-okt.WVF JO10-7SV Zwolle JO10-411:25veld 5 A1
    za 01-okt.Heino JO19-2SV Zwolle JO19-114:30veld 4
    zo 02-okt.Heeten 6SV Zwolle 510:00veld 1
    zo 02-okt.vv Steenwijk 2SV Zwolle 210:30veld 1
    vr 07-okt.Berkum VR18+1SV Zwolle VR18+120:00veld 2 A
    za 08-okt.ZAC JO9-1SV Zwolle JO9-1JM08:30veld 2-ZAC veld 2 A2
    za 08-okt.CSV '28 JO8-5JMSV Zwolle JO8-2JM08:30veld 5 B1
    za 08-okt.Urk MO15-1SV Zwolle MO15-109:00veld 91718
    za 08-okt.Hatto Heim JO11-2SV Zwolle JO11-109:30veld 3 Hatto Heim A
    za 08-okt.WHC JO9-3SV Zwolle JO9-2JM09:30veld BS1 (6x6) A2
    za 08-okt.Rohda Raalte JO10-1SV Zwolle JO10-1JM09:45veld 5 A10910
    za 08-okt.Tollebeek MO15-1SV Zwolle MO15-210:30veld 1
    za 08-okt.USV JO12-1JMSV Zwolle JO12-1JM11:00veld 1 B
    za 08-okt.ASC '62 5SV Zwolle 214:30veld D
    zo 09-okt.Voorst 1SV Zwolle 114:00veld 1