• De afgelopen weken is er fanatiek gestreden om de hoogste score in ENGIE’s Fittest en de winnaars zijn bekend. De winnaar van de fitbit is Colin Bijsterbosch 🏆 met een score van 35.553 punten!! Ook in de prijzen vielen Brian Sol met 20.923 punten en Thijs Bruggeman (Sam Blom nam de prijs in ontvangst) met 17.100 punten 🎉. Voor vertrek naar het Goldenstedt Toernooi werden de prijzen uitgereikt aan de winnaars.

    De prijzen worden aangeboden door onze sponsor ENGIE. Denk je een hogere score te kunnen halen dan je voetbalmaatjes? Spelen kan altijd via engie-fittest.nl!

     Over onze sponsor ENGIE
    Bij ENGIE geloven wij dat we het verschil kunnen maken om de wereld beter door te geven aan volgende generaties. Daarom zijn wij de grootste investeerder in duurzame energie ter wereld. We bouwen continu aan nieuwe bronnen van groene energie. Wij helpen je met energieadvies op maat en praktische oplossingen om thuis, op de zaak of op de sportclub te besparen op energie. Goed voor de portemonnee én de wereld van morgen.