• In aanloop naar de tweede seizoenshelft speelt het eerste elftal van SV Zwolle een drietal oefenwedstrijden. De tegenstanders zijn Wijthmen, HTC en ZAC.

    Het eerste oefenduel staat voor dinsdag 14 januari op het programma. Dan treft SV Zwolle op sportpark De Pelikaan HTC. De wedstrijd begint om 20.00 uur. In de voorbereiding op dit seizoen stonden SV Zwolle en HTC ook al tegenover elkaar op sportpark Marslanden. Toen werd het 1-2 voor de Tuinders.

    Wijthmen is de volgende tegenstander. Zij komen op donderdag 23 januari naar sportpark Marslanden. Het duel begint om 20.00 uur. Wijthmen won in een oefenwedstrijd afgelopen zomer met 3-0 van SV Zwolle.

    Op dinsdag 28 januari speelt SV Zwolle een uitwedstrijd tegen VEVO op sportpark De Noord in Veessen. De aanvang van die wedstrijd is eveneens om 20.00 uur.

    SV Zwolle hervat de competitie op zondag 9 februari met een uitwedstrijd tegen Oosterstreek/Zandhuizen (14.00 uur).